PODSZEWKI ELASTYCZNE

Idealnie układają się do ciała, pracują razem z tkaniną.

laycra

Podszewki z laycrą są wyrobem włókienniczym powstającym w procesie tkania w zależności od surowca (bawełna, syntetyk, acetat) z włóknami elastycznymi.
Podszewka ta znajduje szerokie zastosowanie w odzieży damskiej, przede wszystkim stosowana jest do żakietów, spódnic i sukienek. Jej zaletą jest fakt, że pracuje razem z tkaniną, układa się do ciała i przepuszcza powietrze. Podszewkę  można prać ręcznie w temp. 40 C, a fakt, że jest powlekana apreturą antystatyczną czyni ją jeszcze bardziej uniwersalną.W naszym magazynie posiadamy w stałej ofercie 60 kolorów. Posiadane przez nas podszewki mają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100.

Podszewka dostępna w naszym sklepie internetowym.

stretch

Podszewki ze stretchem znajdują szerokie zastosowanie przy produkcji odzieży damskiej. Zaletą tej podszewki jest fakt, że pracuje razem z tkaniną, układa się do ciała i przepuszcza powietrze. Podszewkę  można prać ręcznie w temp. 40 C. Od podszewki z laycrą różni się tym, że jest matowa i posiada mniejszą gramaturę, przez co idealnie wpasowuje się w sezon wiosna/lato. W naszym magazynie posiadamy w stałej ofercie 60 kolorów. Posiadane przez nas podszewki mają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100.

Podszewka dostępna w naszym sklepie internetowym.

Laycra druk

Podszewka elastyczna drukowana.

Podszewka dostępna w naszym sklepie internetowym.