PODSZEWKI TO COŚ WIĘCEJ...

Jesteśmy w stanie dobrać podszewkę do każdego rodzaju odzieży i sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Poprzez wieloletnie doświadczenie i rzetelność zyskaliśmy zaufanie wielu renomowanych firm odzieżowych.

Nasza firma od 2000 roku zajmuje się dystrybucją tkanin podszewkowych na terenie całego kraju. Poprzez wieloletnie doświadczenie i rzetelność zyskaliśmy zaufanie wielu renomowanych firm odzieżowych.To co nas charakteryzuje, to profesjonalizm z jakim podchodzimy do każdego klienta. W ciągu wszystkich lat działalności wyspecjalizowaliśmy się oraz nabyliśmy doświadczenia, które umożliwia nam pełne rozpoznanie potrzeb rynku, przez co jesteśmy w stanie dobrać podszewkę do każdego rodzaju odzieży i sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających odbiorców. W naszej ofercie znajdą Państwo podszewki, doskonałej jakości, pochodzące z czołowych europejskich fabryk, które nadadzą kolekcji ciekawy wyraz, indywidualny wygląd. Dokładny opis, charakterystykę oraz zastosowanie poszczególnych artykułów znajdziecie Państwo na naszej stronie. Ciągłość dostaw, stałe i rozbudowane karty kolorów, terminowość i solidność, bezpłatna dostawa w ciągu 24 h, to atuty dla których warto z nami współpracować.

Podążając za światowymi trendami mody oraz za coraz większymi wymaganiami, jakie stawia nam rynek, poszukujemy coraz to nowych rozwiązań.

Nie tylko wciąż uaktualniamy karty kolorów, ale także wprowadzamy nowe artykuły. W naszej ofercie znajdą Państwo podszewki, które nadadzą kolekcji indywidualny wygląd, takie jak CHANGEAN - dające metaliczny połysk oraz efekt mienienia. DRUKI pozwolą wyeksponować własną osobowość, stworzyć niepowtarzalną markę, a WZORY uczynią ją bardziej rozpoznawalną.

OTO DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Ciągłość dostaw
Stałe, rozbudowane karty kolorów
Terminowość i solidność
Bezpłatna dostawa w 24 godziny
Fachowe doradztwo