PODSZEWKI SPECJALNE

Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

odzież korporacyjna

Mając świadomość, że odzież korporacyjna jest niezbędnym elementem w funkcjonowaniu nowoczesnych firm, podkreśla ich wiarygodność i profesjonalizm oraz identyfikuje z marką, przygotowaliśmy specjalną ofertę podszewek niezbędnych do przygotowania wszystkich rodzajów uniformów, które będą wygodne w użyciu, odporne na zagniecenia, a przede wszystkim z najlepszej jakości surowców.

podszewki z logo

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji podszewek z LOGO firmy. Jesteśmy w stanie zapewnić przygotowanie dowolnego wzoru, według indywidualnego zamówienia Klienta. Termin realizacji zamówienia obejmuje 3 tygodnie (przy gotowym wzorze graficznym), minimum produkcyjne to 1000 mb. Taka podszewka podkreśla indywidualizm kolekcji, nadając jej nietuzinkowego wyglądu.


służby mundurowe

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu podszewek do przetargów dla służb mundurowych. Ze względu na specyfikę wymogów przetargowych jesteśmy w stanie zapewnić produkty najwyższej jakości, taki jak atłas 5 nitkowy, spełniające wszystkie kryteria i parametry uwzględnione w specyfikacji.